Kalendarze 2020 Nowe produkty w ofercie - torby prezentowe i naklejki 3D NOWOŚĆ! - Wizytówki z folią Soft-Touch Metalowe długopisy reklamowe z grawerem laserowym Teczki gratulacyjne złocone i tłoczone Przypinki - metalowe znaczki z agrafką Promocja - 100 szt. plakatów A3 za 99 zł brutto

Biznes karty 85x54mm, zadruk 4+4 na papierze 300g

Biznes karty offsetowe

Biznes karta - to taka nieco inna wizytówka, różniąca się trochę rozmiarami i posiadająca zaokrąglone narożniki, pasująca do większości portfeli. Zazwyczaj używa się jej w kontaktach B2C (Business to Consumer), dlatego umieszcza się na niej nieco odmienne informacje niż na typowej wizytówce. Biznes karta to taka mini-ulotka wydrukowana na grubym papierze, wręczana bezpośrednio z ręki do ręki, dlatego jej zadaniem jest zazwyczaj przyciągnąć wzrok pełnokolorową grafiką i w skrócie przedstawić ofertę firmy. Częstym zastosowaniem biznes karty jest również miniaturowy kalendarzyk na cały rok lub jako wsparcie akcji "podaruj 1%".

Biznes karty wykonujemy podobnie jak wizytówki, w technologii offsetowej na papierze kredowym 300g, w pełnej kolorystyce z nadrukiem po obu stronach (4+4). Ogólnie przyjętym standardem jest wielkość 85x54 mm z zaokrąglonymi rogami, a więc w kształcie typowej karty kredytowej, która bez problemu pomieści się w portfelu. Możemy zaproponować wersję klasyczną bez folii albo uszlachetnić ją folią błyszczącą / matową  lub pokryć wybiórczo lakierem UV, uzyskując w ten sposób luksusowe wykończenie powierzchni.

Minimalny nakład dla opłacalności druku offsetowego to 500 szt. biznes kart.

Jesteśmy również w stanie wykonać znacznie trwalsze biznes karty plastikowe w technologii offsetu UV, na cienkim białym lub przezroczystym tworzywie. Dostępne grubości podłoża to 150, 400, 500 i 700 mikronów, a nakład zaczyna się już od 250 szt.

 Makiety do pobrania

Biznes karty 85x54 mm - CDR / PDF

Aby zapoznać się z cenami wszystkich naszych usług pobierz aktualny cennik [plik PDF ok. 3 MB]

O firmie Kontakt

Copyright 2011 Digicom Centrum Druku Cyfrowego