Kalendarze 2020 Nowe produkty w ofercie - torby prezentowe i naklejki 3D NOWOŚĆ! - Wizytówki z folią Soft-Touch Metalowe długopisy reklamowe z grawerem laserowym Teczki gratulacyjne złocone i tłoczone Przypinki - metalowe znaczki z agrafką Promocja - 100 szt. plakatów A3 za 99 zł brutto

Kalendarze trójdzielne na rok 2020

Kalendarze 2020

Kalendarz trójdzielny to bardzo popularny i niezmiernie praktyczny model kalendarza, posiadający trzy kalendaria - na miesiąc bieżący, poprzedni i następny. Czerwono-czarne kalendarium jest wyposażone w przesuwane czerwone okienko do zaznaczania aktualnego dnia.
W zależności od wersji dostępne są różne rodzaje główki o rozmiarze 310x210 mm wykonane
z kartonu 250g oraz dodatkowe pola reklamowe.

 

Kalendarze trójdzielne

 

KALENDARZ TRÓJDZIELNY STANDARD

Główka płaska zadrukowana w pełnym kolorze i uszlachetniona folią błyszczącą, matową lub matową z lakierem UV. Trzy oddzielne kalendaria umieszczone na szarych pleckach.

Minimalny nakład 50 szt. Ceny już od 6,10 zł brutto przy zamówieniu 1000 szt.

 

KALENDARZ TRÓJDZIELNY STANDARD PLUS

Główka płaska zadrukowana w pełnym kolorze i uszlachetniona folią błyszczącą, matową lub matową z lakierem UV. Trzy oddzielne kalendaria umieszczone na szarych pleckach. Dodatkowe pole reklamowe o rozmiarze 310x75 mm na dole kalendarza.

Minimalny nakład 50 szt. Ceny już od 6,50 zł brutto przy zamówieniu 1000 szt.

 

KALENDARZ TRÓJDZIELNY MAXI z płaską główką

Główka płaska zadrukowana w pełnym kolorze i uszlachetniona folią błyszczącą, matową lub matową z lakierem UV. Trzy oddzielne kalendaria umieszczone na pełnokolorowych drukowanych pleckach. Dodatkowe pole reklamowe pod każdym kalendarium, co daje w sumie 310x140 mm.

Minimalny nakład 50 szt. Ceny już od 7,30 zł brutto przy zamówieniu 1000 szt.

 

KALENDARZ TRÓJDZIELNY MAXI z wypukłą główką

Główka wypukła zadrukowana w pełnym kolorze i uszlachetniona folią błyszczącą, matową lub matową z lakierem UV. Trzy oddzielne kalendaria umieszczone na pełnokolorowych drukowanych pleckach. Dodatkowe pole reklamowe pod każdym kalendarium, co daje w sumie 310x140 mm.

Minimalny nakład 50 szt. Ceny już od 9,60 zł brutto przy zamówieniu 1000 szt.

 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/klient.dhosting.pl/piemar1/druk.digicom.com.pl/public_html/lib/html_entity_decode_php4.php on line 306

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/klient.dhosting.pl/piemar1/druk.digicom.com.pl/public_html/lib/html_entity_decode_php4.php on line 307


Makiety do pobrania

Kalendarz trójdzielny Standard 310x690 mm - CDR / PDF
Kalendarz trójdzielny Standard Plus 310x765 mm - CDR / PDF
Kalendarz trójdzielny Maxi płaski 310x830 mm - CDR / PDF
Kalendarz trójdzielny Maxi wypukły 310x830 mm - CDR / PDFPobierz aktualny cennik kalendarzy [plik PDF 10 MB]


Aby zapoznać się z cenami wszystkich naszych usług pobierz aktualny cennik [plik PDF ok. 3 MB]

O firmie Kontakt

Copyright 2011 Digicom Centrum Druku Cyfrowego