Kalendarze 2020 Nowe produkty w ofercie - torby prezentowe i naklejki 3D NOWOŚĆ! - Wizytówki z folią Soft-Touch Metalowe długopisy reklamowe z grawerem laserowym Teczki gratulacyjne złocone i tłoczone Przypinki - metalowe znaczki z agrafką Promocja - 100 szt. plakatów A3 za 99 zł brutto

Reklama wewnętrzna - Plakaty wielkoformatowe

Plakaty wielkoformatowe - druk solwentowy na papierze

W technologii solwentowej wykonuje się zazwyczaj małe nakłady wydruków, czy wręcz nawet pojedyńcze sztuki, dlatego ten rodzaj druku dedykowany jest głównie dla mikro-kampani marketingowych oraz na użytek prywatny.

Plakaty drukujemy na dwóch rodzajach papierów - posiadamy biały papier satynowany o gramaturze 140g oraz papier typu BlueBack o gramaturze 120g. Pierwszy z nich jest typowym papierem plakatowym, natomiast drugi papier jest przeznaczony do druku billboardów. Używany przez nas BlueBack jest jednak najlepszym europejskim papierem billboardowym, przeznaczonym specjalnie dla ploterów eko- i mild-solwentowych, dlatego jakość druku, duża ostrość i nasycona kolorystyka stawia go na równi z typowym papierem plakatowym. Z punktu widzenia Klienta, jedyne różnice pomiędzy tymi papierami to cena i kolor spodu, przy czym ta druga cecha zazwyczaj nie ma znaczenia, bo plakaty są umieszczane w ramkach, w antyramach lub są naklejane na tablice i słupy ogłoszeniowe.

Na specjalne życzenie, wykonujemy również plakaty na wysokogatunkowym matowym bannerze wylewanym, o delikatnej strukturze płótna. Materiał ten charakteryzuje się znacznie większą odpornością na rozrywanie i zaginanie, a dzięki swojej większej masie i sztywności nadaje się do podwieszania bez dolnych listew obciążających. Ten rodzaj ekspozycji jest najczęściej stosowany w punktach handlowych w branży odzieżowej.

Przy ilości powyżej 100 jednakowych egzemplarzy, które nie przekraczają formatu B1, bardziej ekonomiczny jest druk offsetowy plakatów, jednak czas oczekiwania jest wtedy dłuższy.

 Aby zapoznać się z cenami wszystkich naszych usług pobierz aktualny cennik [plik PDF ok. 3 MB]

O firmie Kontakt

Copyright 2011 Digicom Centrum Druku Cyfrowego