Kalendarze 2020 Nowe produkty w ofercie - torby prezentowe i naklejki 3D NOWOŚĆ! - Wizytówki z folią Soft-Touch Metalowe długopisy reklamowe z grawerem laserowym Teczki gratulacyjne złocone i tłoczone Przypinki - metalowe znaczki z agrafką Promocja - 100 szt. plakatów A3 za 99 zł brutto

Wizytówki 90x50mm, zadruk 4+4 na papierze 300g

Wizytówki

Wizytówka - zwykły prostokątny kartonik, to podstawowa forma kontaktu B2B (Business to Business) i B2C (Business to Consumer). Jako element identyfikacji wizualnej firmy, wizytówka jest niezbędna dla każdego przedsiębiorstwa i dla każdego pracownika na szczeblu decyzyjnym. Co powinna zawierać wizytówka? Oprócz logotypu i nazwy firmy, nazwiska osoby oraz adresu korespondencyjnego, często wpisuje się też numer NIP, aby w ten sposób podawać pełne dane np. do wystawienia faktury. Informacje te można uzupełnić o adres mailowy, czy adres firmowej strony WWW. Wizytówka to również forma materiału promocyjnego i reklamy bezpośredniej, dlatego drugą stronę często wykorzystuje się do zamieszczenia podstawowych informacji o działaności firmy lub umieszcza się mapkę dojazdową.

Wizytówki wykonujemy w technologii offsetowej na papierze kredowym 300g, w pełnej kolorystyce z nadrukiem po obu stronach (4+4). Ogólnie przyjętym standardem jest wielkość 90x50 mm. Możemy zaproponować wersję klasyczną bez folii albo uszlachetnić ją folią błyszczącą / matową  lub pokryć wybiórczo lakierem UV, uzyskując w ten sposób luksusowe wykończenie powierzchni.

 

NOWOŚĆ! - Wizytówki z folią Soft-Touch

 

Minimalny nakład dla opłacalności druku offsetowego to 500 szt. wizytówek.

Jesteśmy również w stanie wykonać znacznie trwalsze wizytówki plastikowe w technologii offsetu UV, na cienkim białym lub przezroczystym tworzywie. Dostępne grubości podłoża to 150, 400, 500 i 700 mikronów, a nakład zaczyna się już od 250 szt.
Makiety do pobrania

Wizytówki 90x50 mm - CDR / PDF


Aby zapoznać się z cenami wszystkich naszych usług pobierz aktualny cennik [plik PDF ok. 3 MB]

O firmie Kontakt

Copyright 2011 Digicom Centrum Druku Cyfrowego