Kalendarze 2020 Nowe produkty w ofercie - torby prezentowe i naklejki 3D NOWOŚĆ! - Wizytówki z folią Soft-Touch Metalowe długopisy reklamowe z grawerem laserowym Teczki gratulacyjne złocone i tłoczone Przypinki - metalowe znaczki z agrafką Promocja - 100 szt. plakatów A3 za 99 zł brutto

Druk fototapet na podkładzie z flizeliny, elementy wyposażenia wnętrza

Fototapety na flizelinie

FOTOTAPETY

Fototapety, które można kupić w marketach, są zazwyczaj wydrukowane na papierze, mają z góry ustalony rozmiar, a sama jakość grafiki i wydruku często pozostawia wiele do życzenia. Niektóre agencje reklamowe nazywają "fototapetą" wydruki na matowej folii samoprzylepnej z usuwalnym klejem...

Nasze fototapety są zdecydowanie lepsze - wysokiej jakości wydruk solwentowy wykonujemy na tapecie vinylowej z podłożem flizelinowym. Bryty grafiki nakleja się na ścianę tradycyjną metodą przy użyciu kleju do ciężkich tapet vinylowych i smarując nim ścianę, a nie tapetę. Klient ma możliwość wydrukowania praktycznie dowolnego rozmiaru fototapety, jednak zdjęcie do druku w dużym formacie a oglądane przecież z bliska, musi być bardzo dobrej jakości technicznej. W razie czego nasi graficy pomogą znaleźć i wybrać zdjęcie odpowiedniej jakości z banku zdjęć lub z darmowych zasobów w internecie.

 

ELEMENTY WYPOSAŻENIA WNĘTRZA

Szafy do zabudowy wnęk to temat znany i stosowany od wielu lat, jednak ostatnio coraz popularniejsza staje się personalizacja drzwi przesuwnych, czyli oklejanie ich grafiką tak, aby w ciekawy i estetyczny sposób aranżowały wnętrze pomieszczenia.

Jeśli planują Państwo zamontowanie takich drzwi przesuwnych, to specjalnie dla Państwa oferujemy usługę personalizacji. W tym celu należy do nas dostarczyć drzwi z nawierconymi i nafrezowanymi wszelkimi niezbędnymi otworami technicznymi, ale jeszcze przez przykręceniem elementów okuć (kółek, klamek i listew). Grafikę przeznaczoną do oklejenia drzwi zawsze zabezpieczamy lakierem UV, aby zwiększyć odporność wydruku na blaknięcie, na wycieranie oraz aby możliwe było czyszczenie. Dodatkowo zawsze oklejamy drzwi razem z bokami płyty i zawijamy folię na tył. Dzięki temu folia nie odkleja się i nie wstaje przy brzegach, a dodatkowo drzwi wyglądają na lepiej wykończone. Dokładamy również dużo starań, aby grafika prawidłowo prezentowała się, gdy szafa jest zamknięta i jedne drzwi częściowo nachodzą na drugie (na zakłądkę).

W ten sam sposób możemy również personalizować całe szafki lub same fronty mebli, w szczególności przeznaczonych do pokojów dziecięcych lub do kuchni. Można także okleić elementy dużego AGD (lodówki, zmywarki, itp.).
Aby zapoznać się z cenami wszystkich naszych usług pobierz aktualny cennik [plik PDF ok. 3 MB]

O firmie Kontakt

Copyright 2011 Digicom Centrum Druku Cyfrowego