Kalendarze 2020 Nowe produkty w ofercie - torby prezentowe i naklejki 3D NOWOŚĆ! - Wizytówki z folią Soft-Touch Metalowe długopisy reklamowe z grawerem laserowym Teczki gratulacyjne złocone i tłoczone Przypinki - metalowe znaczki z agrafką Promocja - 100 szt. plakatów A3 za 99 zł brutto

Laminowanie dokumentów A4 i A3

Laminowanie dokumentów A4 / A3

Ważne dokumenty oraz wydruki narażone na zniszczenie przez częste użytkowanie, możemy dwustronnie zalaminować na gorąco specjalną folią ochronną. Dzięki temu stają się one odporne na wodę, wilgoć, zabrudzenia, ścieranie się i blaknięcie. Dokumenty, mapki, materiały reklamowe, menu w restauracji czy fotografie zatopione w plastiku, nabiorą sztywności oraz żywszych kolorów i blasku - staną się bardziej atrakcyjne i odporne. Laminacja to również sposób na zabezpieczenie świadectw, certyfikatów, licencji, legitymacji i przepustek przed sfałszowaniem. Ważna uwaga - nie można laminować paragonów i wydruków z USG, ponieważ są one zrobione na papierze termicznym i po zalaminowaniu staną się nieczytelne.

Laminaty do dokumentów Stosujemy folie o łącznej grubości 160 mikronów,
nieco większe niż A4 i A3, aby brzegi dokumentów były lepiej zabezpieczone. Mniejsze formaty laminujemy folią A4 i docinamy po zalaminowaniu, zachowując kilkumilimetrowy margines wokół dokumentu.

 

 


Aby zapoznać się z cenami wszystkich naszych usług pobierz aktualny cennik [plik PDF ok. 3 MB]

O firmie Kontakt

Copyright 2011 Digicom Centrum Druku Cyfrowego