Kalendarze 2020 Nowe produkty w ofercie - torby prezentowe i naklejki 3D NOWOŚĆ! - Wizytówki z folią Soft-Touch Metalowe długopisy reklamowe z grawerem laserowym Teczki gratulacyjne złocone i tłoczone Przypinki - metalowe znaczki z agrafką Promocja - 100 szt. plakatów A3 za 99 zł brutto

Oprawianie prac - bindowanie, spirale, sztywna oprawa

Oprawianie prac i dokumentów, bindowanie, sztywna oprawa

Wszelkie dokumenty wydrukowane u nas cyfrowo, możemy dodatkowo zszyć, zbindować lub oprawić na kilka różnych sposobów.

 

FALCOWANIE I ZSZYWANIE NA FINISZERZE

Niektóre z naszych drukarek cyfrowych marki Develop
są wyposażone w finiszery. Pozwalają one zszyć kartki
w formę bloczku notesowego lub falcują (łamią) wydruki
na pół i zszywają przez środek w formę rozkładanej broszury. W ten sposób najprościej i najszybciej można zrobić kilkunastostronicowe katalogi lub instrukcje obsługi.

Ineo +6000L z finiszerem

 

BINDOWANIE PLASTIKOWYMI GRZBIETAMI LUB SPIRALAMI

Wykonane u nas wydruki możemy przedziurkować przy krawędzi i założyć plastikowe grzbiety lub metalowe spirale, takie jak tradycyjnie stosuje się w kalendarzach ściennych. Posiadamy najbardziej uniwersalne grzbiety plastikowe w kolorze czarnym oraz dwa kolory grzbietów drucianych (biały i czarny). Oczywiście wszystkie dostępne są w kilku rozmiarach, aby móc zbindować dokumenty od kilku
do nawet 120 kartek. Na front dokumentu dajemy zazwyczaj cienki arkusz przezroczystego tworzywa, natomiast na tył dajemy tłoczoną kartonową okładkę.
Bindownica do oprawiania w plastikowe grzbiety i spirale


Główna różnica pomiędzy tymi dwoma rodzajami bindowania to ogólna estetyka oraz istotny fakt, że stosując grzbiety plastikowe można książkę tylko rozłożyć, a przy oprawie drutowej można strony przerzucić zupełnie na tył. Dodatkowo oprawiając w spiralę, można umieścić w niej wieszak - jest to szczególnie istotne przy druku kalendarzy ściennych. Zaletą grzbietów plastikowych jest natomiast to, że można nimi zbindować nawet całą ryzę papieru (500 arkuszy) a dodatkowo w każdej chwili można dokładać lub wyjmować poszczególne kartki.


Aby zapoznać się z cenami wszystkich naszych usług pobierz aktualny cennik [plik PDF ok. 3 MB]

O firmie Kontakt

Copyright 2011 Digicom Centrum Druku Cyfrowego