Kalendarze 2019 Nowe produkty w ofercie - torby prezentowe i naklejki 3D NOWOŚĆ! - Wizytówki z folią Soft-Touch Metalowe długopisy reklamowe z grawerem laserowym Teczki gratulacyjne złocone i tłoczone Przypinki - metalowe znaczki z agrafką Promocja - 100 szt. plakatów A3 za 99 zł brutto

Druk obrazów na płótnie (canvas)


 

KALENDARZE na 2019 rok !!!

Koniec roku coraz bliżej, więc jeśli jeszcze nie zamówiłeś dla swoich Klientów kalendarzy reklamowych na rok 2019, to zapraszamy do współpracy. W ofercie mamy kalendarze jednodzielne i trójdzielne w kilku wariantach, kalendarze plakatowe w formatach A1/A2/B1/B2, kalendarze spiralowane A4/A3 oraz kalendarze biurkowe.

Kalendarze 2019 - jednodzielne, trójdzielne, plakatowe, spiralowane i biurkowe
 

 

Obrazy na płótnie (canvas)

REPRODUKCJE OBRAZÓW, PORTRETY, STARE MAPY, ZDJĘCIA NA PŁÓTNIE

Jednym z ciekawszych materiałów do druku jest płótno malarskie, czyli canvas. Wykonujemy wydruki w technice solwentowej na wysokogatunkowym matowym canvasie o grubości około 375 mikronów, będącym mieszanką poliestru z bawełną. Stosowane przez nas płótno jest wodoodporne i wysoko elastyczne, przez co nie pęka przy naciąganiu na ramy. Unikalne powleczenie zabezpiecza grafikę przed blaknięciem oraz umożliwia uzyskanie nawet najmniejszych detali w bardzo szerokiej skali kolorystycznej. W odróżnieniu od niektórych konkurencyjnych agencji, nie stosujemy imitacji w postaci bannerów pcv z wytłoczoną fakturą płótna.

Aby uzyskać końcowy efekt wizualny podobny do verniksu, zabezpieczamy płótno błyszczącym lakierem UV. W ten sposób nadajemy obrazom ostateczny wygląd, a przy okazji jeszcze bardziej zwiększamy jego odporność na uszkodzenia mechaniczne, wycieranie i blaknięcie.

 

Tapicerowanie krzeseł

TAPICEROWANIE MEBLI

W tej samej technice, czyli wydruk solwentowy na płótnie zabezpieczony lakierem UV, wykonujemy grafikę przeznaczoną do tapicerowania mebli, w szczególności krzeseł biurowych. W ten sposób można stworzyć przyciągającą wzrok, indywidualną przestrzeń w firmie lub na stoisku targowym.

Krzesła, które na co dzień używamy w naszej firmie, spokojnie wytrzymują rok intensywnej eksploatacji w stanie prawie nienaruszonym i dodatkowo na każdą imprezę tagową przygotowujemy dodatkowe krzesła z motywem przewodnim stoiska.
Aby zapoznać się z cenami wszystkich naszych usług pobierz aktualny cennik [plik PDF ok. 3 MB]

O firmie Kontakt

Copyright 2011 Digicom Centrum Druku Cyfrowego